Skip to content

FAQ

PIERWSZY KURS LAPAROSKOPII JUŻ
24-25.11.2022 !!

Chcesz wiąć udział w szkoleniu?
Zarejestruj się i następnie Opłać szkolenie

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Nasze zajęcia skierowane są do lekarzy specjalizujących się w laparoskopii ginekologicznej i chirurgicznej, a także tych lekarzy, którzy są w trakcie zdobywania specjalizacji w tych zakresach. Do udziału w zajęciach zapraszamy też wszystkich tych lekarzy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie.

Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy lekarzy w trakcie specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa oraz chirurgii, a także lekarzy posiadających już te specjalizacje.

Sczegółowe informację na temat kosztu kursu znajdziesz w zakładce KURS>CENA.

Uczestnicy kursu przyswoją zasady wykonywana zabiegów laparoskopowych z zakresu chirurgii oraz ginekologii. Dzięki bezpośredniemu uczestniczeniu w zabiegach laparoskopowych będą mieli osobisty kontakt z pacjentem. Zdobędą umiejętności orientacji w polu operacyjnym. Posiądą umiejętności posługiwania się nowoczesnym, zaawansowanym sprzętem laparoskopowym oraz narzędziami do zamykania dużych naczyń.

Szkolenia w ramach Akademii Medicom prowadzą znakomici eksperci z olbrzymim doświadczeniem w zakresie zabiegów laparoskopowych. Interdyscyplinarny charakter szkolenia łączy w sobie doświadczenia ginekologów, chirurgów, urologów i ortopedów. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu laparoskopowego wiodących światowych producentów. Uczestnicy szkolenia mają możliwość bezpośredniego uczestniczenia w rzeczywistym zabiegu laparoskopowym odbywającym się w Centrum Zdrowi Kobiety i Dziecka – Szpital Miejski w Zabrzu.

Stawiamy na rozwój umiejętności kursantów. Pragniemy wskazać jak zbudować swój warsztat laparoskopowy, a tego nie da się otrzymać w punktach. Punkty edukacyjne na chwile obecną nie będą przyznawane.

Medicom Spółka z o.o.
Ul. Marii Skłodowskiej Curie 34
41-819 Zabrze

NIP: 648-00-00-516
Tel. 32 / 271-76-66
akademia@medicom.com.pl