Dane kontaktowe

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferowanych produktów lub ich zastosowań, zapraszamy do kontaktowania się bezpośrednio z naszymi przedstawicielami.

  • Medicom Spółka z o.o.
    ul. Marii Skłodowskiej - Curie 34
    41-819 Zabrze

    NIP: 648-00-00-516

  • (32) 271-76-66
  • firma@medicom.com.pl
  • (32) 273-22-19

Formularz kontaktowy

* wymagane pola
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Medicom Spółka z o.o. z siedzibą przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 34, 41-819 Zabrze, w celach marketingowych. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych są Google Analytics.


* Administratorem Państwa danych osobowych jest Medicom Spółka z o.o. z siedzibą przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 34; 41-819 Zabrze. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: firma@medicom.com.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności